Dizájner

Miske
32 nap.
Dizájner pozícióba munkatársat keresünk. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, hasonló területen szerzett tapasztalat.
job design pic

A munkatárs feladatai:

  • Hőcserélő alkatrészek és összeállítások kidolgozása nemzetközi, illetve belső előírások, vázlatok és korábbi mintadarabok alapján, Siemens NX vagy CATIA V5 szoftverrel.
  • Formai, gyárthatósági, szerelhetőségi és költségoptimalizálási elvárások betartása és ellenőrzése a társosztályokkal szorosan együttműködve.
  • Műszaki rajzok és dokumentációk létrehozása és változtatása, tűrések meghatározása, tűrésláncok számítása a vonatkozó szabványok előírásainak megfelelően.
  • Belső CAD és SAP adatbázis kezelése, változtatások (CR) kezdeményese, koordinálása és bevezetése az ES&S osztállyal együttműködve.
  • Applikációs mérnöki tevékenységek szakmai támogatása.
  • Részvétel üzleti partnerekkel történő szakmai megbeszéléseken.
  • Prezentációk, beszámolók készítése.

A jelölttel szemben támasztott alapvető elvárások:

  • Főiskolai (BSC) gépészmérnöki vagy gyártástechnológus végzettség
  • CAD rendszerek (ideális esetben Siemens NX vagy CATIA V5) alkalmazásában szerzett tapasztalat és MS Office ismeretek
  • Autóipari-, SAP- vagy GD&T tapasztalat előny
  • Társalgási szintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban, orosz nyelvtudás előny
  • Nagy hatékonyságú, céltudatos, és önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkára való

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Miske
  • Érvényességi idő: 32 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Egyéb mérnök, Gépészmérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Angol kezdő szint, nyelvvizsga:
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.