Gépész tervezőmérnök

Borsod-Abaúj-Zemplén
32 nap.
Multinacionális partnercégeink számára keresünk kollégákat az alábbi munkakörökbe.

Feladatok:

  • Gépészeti tervek, kapcsolási rajzok és darabjegyzékek elkészítése
  • Autóipari termékek alkatrészeinek tervezése 3D-s tervezőrendszerben
  • Tervezési számítások elvégzése
  • Árajánlatok kezelése, költségtervek készítése
  • Specifikációk készítése, a beszerzés támogatása
  • A gépek összeállítása, majd a próbagyártás felügyelete és dokumentálása
  • Oktatások tartása
  • A problémamegoldás műszaki támogatása
  • Együttműködés más csoportokkal a projektfolyamat során

Elvárások:

  • Gépész- vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Legalább 3 éves tervezési, fejlesztési tapasztalat
  • Tervező szoftverek felhasználói ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Projektvezetési tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Csapágyazási, hidraulikai, pneumatikai ismeretek
  • Tribológiai, hajtástechnológiai ismeretek
  • Anyag-és gyártástechnológiai ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Heves megye

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 32 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Egyéb mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 3 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol kezdő szint, nyelvvizsga: alapfokú szóbeli és írásbeli
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.