Gyártási folyamatokat fejlesztő mérnök

Borsod-Abaúj-Zemplén
5 nap.
job design pic

Feladatok:

  • Intézkedések meghatározása a termelési KPI-ok javítása érdekben
  • Beszállítók helyszíni tevékenységének irányítása
  • A gyártósor működtetéséhez szükséges pótalkatrészek meghatározása
  • A gyártási folyamatokhoz kapcsolódó FMEA és CP frissítése valamit, gyártási utasítások elkészítése és naprakészen tartása
  • Adatbiztosítás a társosztályok részére (pl.: ütemidő, kapacitás, létszám, tervezett folyamatváltozások)
  • Az értékáram fejlesztése (sori layout, anyagáram és információáram tervezés)
  • Az anyagáramlással kapcsolatos változások kezelése
  • Folyamatreleváns mérnöki változtatásokhoz szükséges dokumentációk biztosítása, a folyamat elindítása és nyomon követése
  • Belső beszerzési igények indítása és a nyomon követése
  • A felelősségi körébe tartozó terület képviselése önállóan belső auditokon vagy támogatással vevői auditokon az auditon történő megfelelés érdekében
  • Költségvetés készítése és nyomon követése támogatással
  • Munkaállomás tervezéséhez szükséges műszaki specifikációk elkészítése, a kivitelezési terv jóváhagyása és a munkaállomás megvalósításának koordinálása támogatással
  • A gyártósor felkészítése az új termékek legyártására

   Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú (min. BSc) végzettség
  • Min. 1-3 év iparban szerzett mérnöki tapasztalat
  • Angol (középhaladó) nyelvtudás
  • Különleges szakértelem: LEAN gyártási alapelvek ismerete és alkalmazása (pl.: VSM/VSD, System & Point CIP, stb.); FMEA és CP ismerete és alkalmazása; problémamegoldó eszközök ismerete és alkalmazása (8D, Ishikawa, 5 why, stb.)

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 5 nap.
  • Főkategória: Mérnök
  • Alkategória: Egyéb mérnök
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: középfokú szóbeli és írásbeli
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.