JAVA fejlesztő

Borsod-Abaúj-Zemplén
32 nap.
IT szférában tevékenykedő multinacionális partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe miskolci munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Webalkalmazás fejlesztése Java nyelven
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (implementálás, code review, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Fejlesztési dokumentáció írása
  • Tesztesetek definiálása
  • Deploy folyamatban való részvétel
  • Kommunikáció a külföldi telephelyeken dolgozó kollégákkal, angol nyelven

​Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Fejlesztési tapasztalat Java vagy C# nyelven
  • Objektumorientált tervezési minták ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikáció és problémamegoldó készség
  • Tanulási hajlandóság

​Előny:

  • Eclipse, IntelliJ Idea ismerete
  • Git, Mercurial ismerete
  • Jira, Confluence ismerete
  • Java, Spring framework ismerete
  • AWS, Azure ismerete
  • Angular, LESS, CCS3 ismerete
  • Scrum módszertan ismerete

​Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Munkavégzés helye:

          Miskolc

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 32 nap.
  • Főkategória: IT fejlesztés / Programozás
  • Alkategória: Programozó / Fejlesztő
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Egyetem
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 10 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Angol társalgási szint, nyelvvizsga: középfokú szóbeli és írásbeli
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.