Tapasztalattal rendelkező Java fejlesztő

Borsod-Abaúj-Zemplén
10 nap.
job design pic

Feladatok:

  • szoftvertervezési feladatok ellátása
  • Java alapú fejlesztési feladatok ellátása
  • a projekt műszaki dokumentációjának elkészítése, illetve közreműködés az elkészítésben
  • részvétel a szoftverkódolásban, a programjavítási feladatok ellátásában

Elvárások:

Szakmai kompetenciák

  • informatikai/villamosmérnöki egyetemi/főiskolai diploma
  • legalább 2-3 év szoftverfejlesztői munkatapasztalat Java/SQL környezetben
  • stabil Java EE ismeretek: JSF, EJB, JPA, Groovy
  • tapasztalat JBoss környezetben
  • jártasság web technológiák terén (HTML, CSS, Javascript, Ajax)

Személyes kompetenciák

  • önálló munkavégzés képessége
  • jó problémamegoldó képesség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • csoportmunkára való alkalmasság
  • ügyfélközpontúság
  • gyors tanulási készség és hajlandóság

Előnyt jelent:

  • BPM rendszerek ismerete
  • fejlesztői keretrendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Korszerű frontend technológiák ismerete: Angular, Vue.js, React

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Érvényességi idő: 10 nap.
  • Főkategória: IT fejlesztés / Programozás
  • Alkategória: Programozó / Fejlesztő
  • Poziciószint: Gyakornok, diákmunka
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Minimum 2 év szakirányú területen szerzett tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: Nem szükséges.
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.