Villamos fejlesztőmérnök

Vas
11 nap.
Multinacionális partnercégeink számára keresünk kollégákat az alábbi munkakörökbe.

Feladatok:

  • Termékek elektronikai tervezése, fejlesztése, termékhibák kezelése
  • Áramkörök fejlesztése, tesztelése és hibakeresése
  • Termékjóváhagyási, termékváltoztatási és termékdokumentációs folyamatok támogatása
  • Költségkalkulációk és költségcsökkentési javaslatok készítése
  • Szenzorok viselkedésszimulációja
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, külföldi kollégákkal, részvétel az FMEA kidolgozásában

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Elektronikai, méréstechnikai, villamosságtani és autóipari ismeretek
  • Áramkörtervezési és szenzor interfész ismeretek, szenzor és PCB fejlesztési gyakorlat
  • MS Excel, LabView, Maxwell Ansys ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Vas megye
  • Veszprém megye

Hirdetés adatai
  • Munkavégzés helye: Vas
  • Érvényességi idő: 11 nap.
  • Főkategória: Gyártás / Termelés
  • Alkategória: Termékfejlesztés / Tervezés
  • Poziciószint: Alkalmazott
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Elvárt minimum végzettség: Főiskola
  • Elvárt minimum szakmai gyakorlat: Nem szükséges, pályakezdők számára is elérhető!
  • Szükséges nyelvtudás: Angol kezdő szint, nyelvvizsga: alapfokú szóbeli és írásbeli
  • Szükséges jogosítvány(ok): Nem szükséges.